Close

Aanmeldingen clubdag jeugd II

Let op ; BELANGRIJK !

Voor de aankomende clubdag van / voor de jeugd (F t/m A) zijn tot op heden 76 aanmeldingen binnen gekomen. Dit betekend dat we nog ruim 50 (!) aanmeldingen missen. We hebben daarom besloten om deze 50 jeugdleden een laatste kans te geven zich op te geven. Voor de jeugdleden die zich nog niet hebben opgegeven, maar wel graag mee willen doen aan de clubdag, moeten dit VOOR AANKOMENDE ZATERDAG 17 mei alsnog doen. Het beloofd een erg leuke dag te worden, dat wil je toch niet missen? Ook als je niet deel kunt nemen, geef het wel even door aub

De opgaveformulieren kunnen ingeleverd worden bij Jan Frank Datema (De Kluft 1), Duurt Stoppels (Havenweg 17) of bij de gastvrouw Rommy Stoppels. Dus, geen twijfels maar gewoon snel je formulier inleveren en gezellig deelnemen aan clubdag ! De jeugdleden die zich al wel netjes tijdig hebben aangemeld willen we hiervoor hartelijk danken !

PS ; ook de nieuwe leden zijn van harte welkom om deel te nemen aan de clubdag voor de jeugd !!