Close

10 okt Bazaar ; heeft u iets voor de Tombola?

De activiteitencommissie heeft de datum voor de tweejaarlijkse bazaar van Poolster vastgesteld op zaterdag 10 oktober. Er zal een kindermiddag worden georganiseerd met speciale kinderspellen en prijsjes. De middag start om 13.30 u en eindigt rond 17.00 u.

De ‘gewone’ bazaar start rond 19.00 uur en ook hier zijn leuke prijzen te winnen.

Vaste onderdelen zijn natuurlijk weer het poulaire Rad van Avontuur, enveloppenspel, tombola, sjoelen of darten, enz. enz.  Komt u ook !

Tombola

De commissie vraagt iedereen om prijzen voor de tombola beschikbaar te stellen zodat de netto opbrengst hiervan ten goede komt aan onze vereniging. Zo kunnen we de prijs per lot ook zo laag mogelijk houden. Heeft u (nieuw of z.g.a.n.) artikelen die geschikt zijn voor de tombola en wilt u deze beschikbaar stellen? U kunt ze inleveren bij :

Betsy van Dam ; Willem de Mérodelaan 27, Spijk

Tanja Koerts ; Heruma 12 in Bierum.

De artikelen liefst voor 20 september as. inleveren a.u.b. Gedacht kan worden aan huishoudelijke artikelen, gereedschappen, sportartikelen, doe-het-zelf artikelen en huis, tuin en keuken spullen, automaterialen enz enz

Ook kunnen we leuke spullen voor kinderen gebruiken die we als prijs kunnen inzetten bij de tombola zoals puzzels, knuffels, auto's, ballen e.d.  Wel moet e.e.a. in nieuwstaat zijn.

Wij danken u bij voorbaat hartelijk !