Close

Carnaval v.v. Poolster (foto’s)

Nadat de kinderen in de middag helemaal los waren geweest, was het 's avonds tijd voor de volwassenen. In allerlei pluimage kwam het bonte gezelschap binnen en was het een gezellige drukte. DJ JP draaide de ene hit na de andere en de polonaise liet niet lang op zich wachten. Hossend ging men op weg naar de kleine uurtjes, waar bij dorst men terecht kon bij barmedewerkers Roelf, Ria en Sandra. De meeste bezoekers hadden erg hun best gedaan om er helemaal top uit te zien, waarvoor hulde !  Een impressie vindt u hieronder.

(foto's Sandra Bos)

carnaval senioren 1 carnaval senioren 2 carnaval senioren 3 carnaval senioren 4 carnaval senioren 5 carnaval senioren 6 carnaval senioren 7 carnaval senioren 8 carnaval senioren 9 carnaval senioren 10 carnaval senioren 11 carnaval senioren 12 carnaval senioren 13 carnaval senioren 14 carnaval senioren 15 carnaval senioren 16 carnaval senioren 17 carnaval senioren 18 carnaval senioren 19 carnaval senioren 20 carnaval senioren 21 carnaval senioren 22 carnaval senioren 23