Close

Cupfighters-day op sportpark Oldencate!

Zaterdag 24 oktober aanstaande voltrekt zich een heuse bekerronde op sportpark Oldencate. Deze dag zal volgepland staan met bekerwedstrijden van 10.30 uur t/m 19.00 uur. De planning op deze dag ziet er als volgt uit:

10.30 uur: Poolster F1 - Corenos F1

10.30 uur: Poolster B1 - ACV B3

12.45 uur: Poolster 3   - TEO 2 (competitie)

14.30 uur: Poolster 2   - NEC Delfzijl 5

17.00 uur: Poolster 1   - Holwierde 1

De dag zal feestelijk worden afgesloten met muziek in de kantine door DJ Julian. We willen van deze dag een groot feest maken en willen daarom een ieder uitnodigen die Poolster een warm hart toedraagt. Niets is namelijk mooier dan een dag vol voetbal om dit nadien te kunnen evalueren in de kantine onder het genot van een hapje, drankje en een mooi stukje muziek. Hopelijk tot ziens op zaterdag 24 oktober aan
cupfightersday v3staande!