Close

Kabouters en JO19

Kaboutervoetbal en JO19

Veel verenigingen hebben het al. Kaboutervoetbal. Nu ook bij Poolster. Op initiatief van Pieter en Klaas zijn er flyers uitgedeeld en posters opgehangen. Afgelopen vrijdag was de eerste training en met een opkomst van 8 kabouters mag dat goed te noemen zijn. Ik heb begrepen dat er nog twee aanmeldingen waren maar die waren nog niet aanwezig. Het is geheel vrijblijvend en uw kind kan op deze manier alvast kennis maken met dit fantastisch spelletje. De training vindt plaats op vrijdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur. DUS KOM EENS LANGS.

Er is inmiddels ook een samenwerking met Holwierde tot stand gekomen. Een aantal van onze jeugdleden in de categorie JO19 speelt nu samen met leeftijdsgenoten uit Holwierde. De thuiswedstrijden worden om en om in Spijk en Holwierde gespeeld. Vooralsnog vinden de trainingen in Holwierde plaats maar er kan uitgeweken worden naar Spijk. Wij wensen deze groep veel succes met deze opzet.

Mvg, Kor West
jeugdcoordinator