Close

Kampioenskraker op zaterdagmorgen

Nogmaals, als Poolster supporter blijft het genieten. Na een prachtige generale op de woensdag zal Poolster D1 as. zaterdag een gooi gaan doen naar de titel.

Na een prachtig seizoen mogen de D-pupillen de kroon zetten op hun eigen werk.  Zaterdag 23 mei kan deze ploeg met een overwinning kampioen worden van de 2e klasse 15. Een knappe prestatie van deze jonge ploeg.

We hopen dat, ondanks het vroege tijdstip, er veel publiek te zien en te horen is rond het voetbalveld. Naast dat het een spannende wedstrijd wordt, is het ook nog eens in alle opzichten een mooi affiche. De nummers 1 en 2, Poolster D1 en De Fivel D1 strijden om de felbegeerde titel. Een van deze twee ploegen zal zaterdag de titel gaan winnen. De heen wedstrijd tussen deze twee voetballende ploegen was een enerverend gelijk spel

Genoeg reden dus om op tijd langs het veld te staan...

D1 kampioenswedstrijd

 

poolster D1