Close

Update uitverkoop kantinevoorraden

Update uitverkoop kantinevoorraden,

Ten eerste willen wij iedereen bedanken die al een bestelling heeft geplaatst! Zoals te zien is in de lijst, zijn er al een aantal producten uitverkocht. Mocht u de club nog willen helpen/steunen en nog wat nodig hebben voor de feestdagen, aarzel dan niet en stuur een Whatsapp-bericht naar Robert Molenberg 06-40198626, met daarin: de producten, een geschikt moment voor levering en uw adres.

De producten worden in de dorpen (Spijk, Bierum en Losdorp) aan huis geleverd, in de avonden van dinsdag 21 december, woensdag 22 december en donderdag 23 december. U kunt aangeven welke avond u het beste uitkomt. De betaling zal via een digitaal betaalverzoek gaan, op moment van levering.

Praktische informatie:
*Prijzen inclusief statiegeld
*Fusten kunnen alleen gebruikt worden op een David tapsysteem
*Mocht het product niet langer dan maart houdbaar zijn, dan staat dit bij de opmerkingen

*OP=OP

Hieronder ziet u een verkooplijst met alle producten, per aantal verkocht en de prijzen!