Close

Zeer ernstige blessure Johan Dijkman

Afgelopen zaterdag speelde Poolster 1 de thuiswedstrijd tegen GVAV-Rapiditas 1. Helaas waren de aanwezigen getuige van het ontstaan van een ernstige blessure bij Johan Dijkman. In een actie, zonder directe tegenstander, ging hij op de bal staan en brak hierbij zijn kuitbeen en was zijn enkel uit de kom, waarbij tevens de enkelbanden kapot zijn. Gelukkig kwam de ambulance vrij snel en is Johan naar het ziekenhuis gebracht, waar hij ’s avonds is geopereerd. We wensen hem erg veel sterkte toe en uiteraard een voorspoedig herstel. De eerste prognoses op voetbalgebied spreken van 16-20 maanden herstelperiode maar voor hem is veel belangrijker dat alles weer goed geneest en hij zijn dagelijkse zaken weer een beetje op zou kunnen pakken.
Laten we Johan een hart onder de riem steken en hem een beterschapskaart sturen. UPDATE : Johan is inmiddels gelukkig dinsdag thuis gekomen! Een kaartje naar het ziekenhuis heeft weinig zin meer (al zal hij het indirect wel ontvangen) maar een kaart op zijn huisadres is uiteraard ook van harte welkom.

Johan, nogmaals van harte beterschap gewenst !!