Close

Zeer geslaagde knutselmiddag !!

Op zaterdag 31 januari organiseerde onze activiteitencommissie voor de F- en E-pupillen een knutselmiddag. Vanaf 13.15 uur liepen de kinderen binnen en in totaal kwamen zo'n 20 kinderen om iets leuks te gaan samenstellen. Silvy en Tanja hadden de inkopen gedaan zodat uit twee leuke creaties kon worden gekozen. De pupillen konden kiezen uit het maken van een leuke sneeuwpop of er kon een pindapop in elkaar geknutseld worden. De kinderen vermaakten zich opperbest en vele verschillende soorten werden gemaakt. Onderstaand een aantal foto's van de zeer geslaagde middag. Allen bedankt !!

knutselmiddag Poolster foto 1 knutselmiddag Poolster foto 2 knutselmiddag Poolster foto 3 knutselmiddag Poolster foto 4 knutselmiddag Poolster foto 5 knutselmiddag Poolster foto 6 knutselmiddag Poolster foto 7 knutselmiddag Poolster foto 8 knutselmiddag Poolster foto 9 knutselmiddag Poolster foto 10 knutselmiddag Poolster foto 11 knutselmiddag Poolster foto 12 knutselmiddag Poolster foto 13 knutselmiddag Poolster foto 14 knutselmiddag Poolster foto 15 knutselmiddag Poolster foto 16 knutselmiddag Poolster foto 17 knutselmiddag Poolster foto 18 knutselmiddag Poolster foto 19 knutselmiddag Poolster foto 20 knutselmiddag Poolster foto 21