Close

Alles uit de kast voor 3 punten

Na de verliespartij tegen ZEC had Poolster 3 in theorie nog een kans op het kampioenschap. Daarvoor moest het zelf winnen van De Fivel èn moest ZEC thuis tegen Holwierde 3 punten laten liggen. Dan zou het verschil nog te overbruggen zijn met de wedstrijd van volgende week, Poolster - ZEC, als klapstuk.

Poolster kwam vlot op voorsprong door Alexander (1-0) en kort daarop wist Migèl de 2-0 te maken. De Fivel toonde echter veerkracht en maakte de 2-1. de 2-2 en wist zelfs op voorsprong te komen (2-3). Bij deze uitslag hoefden de Spijksters niet eens te kijken naar ZEC want dan was de strijd gestreden. De mannen van Stuve wisten diep te gaan en door twee goals van Alex de pot met 4-3 winnend af te sluiten.

ZEC, dat later op de middag in actie kwam, maakte geen fout. Holwierde bleek niet in staat de goede ploeg uit Zandeweer te stoppen en daarmee is ZEC 3 kampioen van deze klasse geworden. De hartelijke felicitaties aan hen!