Close

Einde samenwerking Maxim Podoleac en Poolster

Het afgelopen voetbalseizoen is geëvalueerd. Daaruit is voortgekomen dat, in goed overleg, de samenwerking tussen Maxim Podoleac en de voetbalvereniging aan het eind van het seizoen niet verlengd zal worden. Maxim heeft zich met hart en ziel ingezet als trainer/coach van het 2e elftal nadat hij vanuit Oekraïne kwam en in Bierum een woonplek vond. Wij kunnen dan ook alleen maar Maxim heel erg bedanken voor zijn inzet, zeker gezien de situatie waarin hij, zijn gezin en zijn landgenoten zich bevinden.

Maxim : Велике спасибі!! Ласкаво просимо

Vanzelfsprekend is het bestuur momenteel hard aan het werk om de vrijgekomen positie van trainer/coach 2e selectie weer in te vullen. Zodra daar meer over mede te delen is zullen we dit met u communiceren.