Close

Fijne feestdagen!

V.V. Poolster wenst iedereen fijne kerstdagen en alvast een gelukkig nieuwjaar!

Gisteravond tijdens de traditionele voetbalquiz is team FC Simon er met de winst vandoor gegaan, heren nogmaals gefeliciteerd! Volgende week hebben we ook weer de jaarlijkse oudjaarstoernooien voor de jeugd en senioren. (zie de agenda voor de exacte data en tijden) Daarnaast gaat volgende week woensdag 28 december én vrijdag 30 december het eerste meedoen met het Boshaltoernooi in Loppersum.

Tijdens het afgelopen WK was het mogelijk om mee te doen met de WK Poule van Poolster via de Scorito app/website. In totaal hebben 33 mensen meegedaan, waarbij de volgende deelnemers op het podium zijn geëindigd!

Plek 3: Jesse Smit
Plek 2: Johan Groenveld
Plek 1: Jeroen de Groot

Gisteravond tijdens de voetbalquiz is de top 3 ook bekend gemaakt en heeft de winnaar Jeroen de Groot een aardigheidje in ontvangst mogen nemen.

FC Simon winnaars voetbalquiz: