Close

Geslaagd oud en nieuw feest

De organisatie van het oud en nieuw feest kan zeer tevreden terugblikken. Vanaf 00:30 uur druppelden de bezoekers langzaamaan binnen en werd het al snel gezellig. Onder het genot van een hapje en een drankje had iedereen de mogelijkheid om dorpsgenoten en andere bekenden een gelukkig nieuwjaar te wensen. Voor ons als organisatie is dit uiteindelijk ook het doel, het creëren van een ontmoetingsplek na de jaarwisseling.

Binnenkort gaat de organisatie om tafel om de nacht te evalueren én om te kijken wat er mogelijk is voor het volgende jaar. Tijdens het feest hebben er weinig tot geen incidenten plaatsgevonden in en rondom het clubgebouw.

Wij, als organisatie, willen de stichting Dorpsbelangen en de voetbalvereniging Poolster bedanken voor de prettige samenwerking en voor het gebruikmaken van het clubgebouw. Daarnaast willen wij alle vrijwilligers, sponsoren en bezoekers hartelijk bedanken.

We hopen jullie volgend jaar weer te zien!

Met vriendelijke groet
Commissie Oud en Nieuw