Close

Jubileum (club)dag 1 juli – opgeven ochtend / middag

Jeugd:

Voetbalvereniging Poolster viert op 1 juli haar 90-jarig bestaan. De gehele dag vinden er tal van activiteiten plaats op sportcomplex Oldencate. De jubileumcommissie heeft een prachtige dag georganiseerd dat om 09:30 uur begint met activiteiten voor de jeugd t/m )-15, Rond de klok van 12:00 uur zal de finale van de penaltybokaal plaatsvinden en om 12:45 uur worden de activiteiten voor de jeugd afgesloten met het eten van pannenkoeken. Deze luch wordt aangeboden door de vereniging. Het is ook mogelijk om een vriendje of vriendinnetje mee te nemen! We rekenen op ieders aanwezigheid.

Via de volgende link kunt u uw kind en eventueel vriendje/vriendinnetje aanmelden :  https://forms.gle/DBD9xJvnC3NvnKdn6

 

O-17, senioren en dames:

's Middags, van 13:00 tot 16:30 uur, wordt er een mixtoernooi georganiseerd voor de senioren, de dames en jeugd O-17. Ook oud-leden zijn van harte welkom om mee te doen en kunnen zich opgeven via de mail bij secretaris@vvpoolster.nl

Na het toernooi is er gelegenheid om op de club een hapje te eten. De Vesting uit Appingedam zal met catering (barbecue) aanwezig zijn. Iedereen kan hier gebruik van maken. Het is fijn om te weten wie deelnemen, dit helpt de organisatie enorm! Ga naar https://forms.gle/qWM21nuYpDWhTHCs8