Close

Kledinglijn PHC’23 & lijn v.v. Poolster

Sporthuis Mossel in Appingedam heeft een kledinglijn opgezet voor onze jeugd, onder de vlag van PHC'23, en ook voor de Poolster-leden. Uiteraard geldt dat ook de jeugd van v.v. Holwierde dezelfde kledinglijn via Mossel kan aanschaffen. Omdat het opzetten van een webshop wat meer tijd vergt zal dit in een later stadium gerealiseerd worden zodat ook via de website kleding of ander materiaal besteld kan worden. Tot die tijd kan in de winkel van Sporthuis Mossel een bestelling worden geplaatst.

We zullen ervoor zorgen dat in de kantines van Poolster en Holwierde voorbeelden aanwezig zijn waardoor de JAKO kleding bekeken en bevoeld kan worden.

Onderstaand de kledinglijn van PHC'23 - met en zonder logo - en de lijn die specifiek voor Poolster gevoerd wordt.

 

De lijn voor Poolster met logo