Close

Marktplaats Spijk groot succes!

Afgelopen zaterdag was er Marktplaats in Spijk en ook wij, de activiteitencommissie van VV Poolster, waren van de partij. Onze kraam stond aan de Ubbenasingel (tegenover ZijnStijlHaarStijl). Het bleek dat veel kinderen het leuk vinden om visjes te vangen en misschien een prijsje te winnen. Mooi om te zien hoe geconcentreerd ze hiermee bezig waren. De volwassenen konden deelnemen aan het enveloppenspel of een gokje wagen bij het raden van het aantal knikkers in een vaas. De winnaar hiervan is………….Lisanne Luursma! Van harte gefeliciteerd met de prijs. Het juiste aantal knikkers was: 555. Lisanne dacht dat er 571 knikkers in de vaas zaten. Ze zat er dus heel dichtbij.

Wij kijken terug op een hele gezellige dag en zijn zeer tevreden met de opbrengst! Bedankt allemaal!

Activiteitencommissie VV Poolster