Close

Open dag (clubdag voor de jongere jeugd)

Zaterdag 10 juni wordt er een voetbalmiddag georganiseerd voor de teams van F, E en D. Tijdens deze voetbalmiddag gaan we onder anderen kijken hoe hard jullie kunnen schieten, wie het beste penalty's kan nemen en hoe lang we het volhouden op het springkussen. Je moet om 13:45 in voetbalkleding!!! aanwezig zijn op het Hoofdveld (veld 1) waarna we om 14:00 starten met het programma. Om 15:30/15:45 zal het ongeveer afgelopen zijn. We zouden het fantastisch vinden als jullie allemaal komen zodat we het seizoen af kunnen sluiten. Je mag zelfs een vriendje of vriendinnetje meenemen! Geef je op via robbinvriend@hotmail.com . Geef hierbij ook aan hoeveel vriendjes of vriendinnetjes je meeneemt! Opgeven kan tot woensdag 7 juni. Als er vragen zijn kun je Robbin Vriend mailen, bellen of appen op 06-18587672. Tot dan.