Close

Oudjaarstoernooi D + C

Hét toernooi waar de D pupillen en C junioren alweer maanden naar uit keken. Op de parkeerplaats werd alweer druk gespeculeerd over de samenstelling van de teams. Ook was men benieuwd in welke competitie we vandaag zouden spelen. Dit was het Championship (tweede divisie van Engeland). Met teams als Derby County, Millwall, Middlesbrough, Blackburn Rovers, Reading en Fulham kon een mooi en spannend toernooi niet uitblijven. Dit werd gelukkig ook het geval. We speelden in 2 poules van 3 teams. De nummers 1 van de poules zouden uiteindelijk de finale spelen. De nummers 2 de finale om de 3e en 4e plek en de nummers 3 een finale om de 5e en 6e plek. De uiteindelijk uitslag was als volgt:
1: Middlesbrough
2: Millwall
3: Reading
4: Fulham
5: Derby County
6: Blackburn Rovers
Uiteindelijk speelden de winnaars (Middlesbrough) met als leider Robbin Vriend nog een potje tegen de leiders. Tegen dit geweld waren ze helaas niet opgewassen en verloren kansloos. Toch een puike prestatie van Middlesbrough (te zien op de foto) om in de finale de tegenstander met maar liefst 4-0 te verslaan, complimenten daarvoor. Bij de foto's ook nog het formulier met alle uitslagen en standen.
Marco Dijkstra
Foto_29-12-14_1Foto_29-12-14_2 Foto_29-12-14_3 Foto_29-12-14_4 Foto_29-12-14_5