Close

Poolster door-de-jaren-heen (deel 2)

Het zal u niet zijn ontgaan; Poolster viert dit jaar haar 90-jarig bestaan. Een jubileum is altijd een moment om terug te kijken en beschikbaar materiaal door te nemen. Adri van Kooten heeft veel tijd gestoken in het uitzoeken van hoogtepunten en memorabele momenten uit onze geschiedenis. Een selectie hiervan is op canvas doeken gedrukt en deze hebben een plekje in onze nieuwe bestuurskamer gekregen. Voor diegene die niet in de gelegenheid zijn geweest om deze te bekijken zullen we de komende periode dit in delen op de website gaan weergeven. Zo lopen we samen met u door de historie van Poolster vanaf 1933 tot heden. Tijd voor deel 2 van de selectie. We hopen dat u veel plezier zult beleven aan het bekijken van de oude plaatjes en danken Adri nogmaals voor de vele uurtjes aan uitzoekwerk.