Close

Sponsor van de Week

" Op alle wegen komt men vis en patat van Pakes tegen " 

Zo luidt het opschrift op de verkoopwagen van de familie Pakes uit Schildwolde. Al jaren achtereen is op de zaterdag van ongeveer 11.00 - 13.00 uur de wagen te vinden aan de Hoofdweg-Zuid, ter hoogte van de kruising met de Nesweg. Wilt u eens genieten van hetgeen de zee u te bieden heeft, dan kunt u bij de familie Pakes terecht.28 en 29-11-2014 079

 

 

De gebakken kibbeling en de lekkerbekjes zijn populair maar ook de haring en makreel vinden gretig aftrek in Spijk. Kom langs en zie de goede prijs/kwaliteit verhouding en trakteer uzelf op iets lekkers.

 

28 en 29-11-2014 080

 

Heeft u geen behoefte aan vis dan kunt u ook kiezen voor één van de heerlijke snacks. In de vitrine van de verkoopwagen is mooi het assortiment uitgestald. In één oogopslag vindt u uw favoriete snack. Uiteraard kunt u ook patat frites bij uw snack of vis nemen.

Zo is er voldoende keus voor het hele gezin !

 

 

28 en 29-11-2014 076

 

Heeft u geen contact geld

op zak? Geen probleem

want bij de verkoopwagen

van de familie Pakes kunt

u ook gewoon pinnen !

 

 

 

 

28 en 29-11-2014 077Uw bestelling voor vis wordt in één deel van de wagen voor u gereed gemaakt, de patat en snacks in het andere deel.

Vanzelfsprekend worden de snacks, het patat en de vis in aparte bakwanden gefrituurd waardoor de smaken niet mixen en wordt het gebruikte frituurolie zeer regelmatig vervangen om u de hoogste kwaliteit aan te kunnen bieden.
28 en 29-11-2014 073

28 en 29-11-2014 078

Heeft u al trek gekregen? Het is zo weer zaterdag! De verkoopwagen staat rond het middaguur paraat.

 

 

 

 

 

 

Het is niet voor niets dat de familie Pakes al jarenlang in Spijk graag geziene gasten zijn. Dit kan alleen maar als er kwaliteit geleverd wordt !!

 

28 en 29-11-2014 083

28 en 29-11-2014 072

 

Voetbalvereniging Poolster is al haar sponsoren dankbaar. En ondanks dat de verkoopwagen van Pakes alleen op de zaterdag in Spijk aanwezig is, hebben we toch een aantal keren een beroep op de familie kunnen doen. Dit waarderen wij zeer.

 

Uiteraard hopen wij dat Spijk en omstreken nog lang gebruik kan maken van de vis en snacks van Pakes en dat we combinatie van Pakes nog vaak op de wegen tegen mogen komen!

 

 

Zeevis en snackhandel fam. Pakes, Schildwolde