Close

Sterrit Poolster opnieuw groot succes

Donderdagavond 8 juni was weer de traditionele sterrit van de v.v. Poolster. Vanwege de nieuwbouw bij Poolster, dit keer niet vanuit de kantine maar vanuit het MFC gebouw. De sterrit was weer uitgezet door Harrie de Groot en Adri van Kooten. Totaal hadden zich 51 auto’s opgegeven, hetgeen betekent dat er ongeveer 150 mensen hun hersenen lieten kraken op deze avond. De eerste deelnemers die de sterrit hadden volbracht waren over het algemeen van mening dat het dit keer een vrij gemakkelijke rit was geweest. Toen Harrie echter zo rond 22.00 uur de sterrit besprak werd het diverse keren erg rumoerig in de zaal. De meeste deelnemers hadden toen pas in de gaten wat ze allemaal fout gedaan hadden en hoe ze ‘in de verschillende fuiken’ waren gelopen. Toen Adri de uitslag van de sterrit bekend maakte concludeerde hij dan ook dat er nog nooit zoveel fouten waren gemaakt in de sterritten die hij samen met Harrie had uitgezet. Zo zie je maar weer dat niet alles is wat het lijkt!!

De uitslag (eerste 10 ) van de sterrit was als volgt:

1. Ton, Marit, Alfred en Yvonne - 254 strafpunten

2. Ankie, Simone en Anja - 297 strafpunten

3. Niels en Arjan - 326 strafpunten

4. Hendrieke en Daphne - 330 strafpunten

5. Nora e.a. - 332 strafpunten

6. Jolanda en Grianne - 333 strafpunten

6. Annemiek en Marjet - 333 strafpunten

7. Ellen, Jannie, Henry - 334 strafpunten

8. Simone Pijper e.a. - 336 strafpunten

9. Sabine, Ferdinand, Julia - 339 strafpunten

10.Nick, Tom, Peter en Peter Paul - 356 strafpunten.

 

De poedelprijs was voor Amber en haar vriendinnen. Zij kwamen tot het respectabele aantal van 518 strafpunten!!