Close

Trainer (coach) 2e selectie gezocht

Voetbalvereniging Poolster zoekt voor het seizoen 2023/2024 een enthousiaste trainer voor de B selectie van de club.

De trainer verzorgt de trainingen die in principe op dinsdag- en donderdagavond plaatsvinden en begeleidt/coacht ons tweede elftal tijdens de wedstrijden. Hij/zij werkt daarin nauw samen met de hoofdtrainer en leider van het 2e team en geeft invulling aan de doelstellingen van de vereniging.

Trainingsavonden zijn bespreekbaar, evenals de coaching op de zaterdag. Met andere woorden, kunt u gedeeltelijk invulling aan de functie geven maar bent u wel geïnteresseerd en gemotiveerd, ook dan gaan we graag het gesprek aan.

 

Belangstellenden kunnen voor vragen telefonisch contact opnemen met de heer Klaas Kooistra (coordinator senioren), tel: 06-51473596

Ook kunt u uw interesse kenbaar maken via onze secretaris Peter van Kooten (secretaris@vvpoolster.nl).