Close

Weer afgelasting trainingen (26-02) Update

Tot onze grote ergernis is de staat van ons trainingsveld dusdanig dat goede trainingen niet mogelijk zijn. Door de regenval van de afgelopen dagen liggen er nog steeds plassen op essentiële plaatsen op het veld. Daarbij komt nog dat er weer een periode van regen aan zit te komen (zie onder) en we hebben inmiddels voldoende ervaring om te weten dat het dan snel slechter wordt. Daarom hebben we gezamenlijk besloten om in elk geval de TRAININGEN van de JEUGD alsmede van POOLSTER 3 en POOLSTER 4 nu al  (donderdagmiddag 15.15 uur) AF TE GELASTEN

Het bestuur stelt al geruime tijd alles in het werk om verbetering in deze situatie te krijgen. Er zal wederom contact met de gemeente worden gezocht om een structurele verbetering te zoeken want het heeft niet alleen invloed op de fysieke gesteldheid van onze spelers maar is ook erg frustrerend voor trainers. Ook moet niet vergeten worden dat onze club voor een groot deel afhankelijk is van de inkomsten van de kantine. Geen trainingen betekend nauwelijks omzet en op de langere termijn trekt dit gewoon een gat in de begroting !

Ook de trainingen van Poolster 1 en Poolster 2 zijn, na keuring om 19.00 uur, ook AFGELAST.

buienradar 26022015